KSK Thor Hasselt, 
Meer dan een voetbalclub

U10

| 2018 - 2019 |


       

Agenda U10


 

Opleidersteam


 

Informatie


Socceronline U10   Giel Jooken   Trainingsdagen

 
  maandag 18u15 - 19u45
    Dries Bruggen    donderdag 18u00 - 19u20

 

 

 

Hieronder vinden jullie de ploegindelingen voor de eerste helft van het seizoen 2018/2019, opgedeeld in 3 periodes (periode 1: 27/08 - 23/09, periode 2: 24/09 - 28/10, periode 3: 29/10 - 02/12). Alle indelingen zijn samengesteld na overleg tussen trainers en coördinatoren!

-  De wedstrijdindelingen zijn geldig voor de competitiewedstrijden in het weekend.
-  Beker en/of vriendschappelijke wedstrijden worden apart doorgegeven door de trainers.
-  De wedstrijdploegen blijven per periode hetzelfde.

Daarnaast vinden jullie per ploeg ook een beurtrol voor de U11 wedstrijden (we maken hier geen onderscheid tussen U10 spelers). We verwachten dat dit probleemloos verloopt en iedereen zijn beurt zal doen zoals afgesproken. Op deze manier kunnen ook de U11-jongens elk weekend voetballen. Het is toegestaan om indien mogelijk ook bij de eigen ploeg mee te spelen. Indien de U11 met voldoende volk zou zijn in een welbepaald weekend, dan worden jullie geïnformeerd. 

Ploegindeling Trainer Dries


week 1
(27/08 - 02/09)
week 2
(03/09 - 08-9/09)
week 3
(10/09 - 16/09)
week 4
(17/09 - 23/09)

Stef
Senne
Niels

Lars Gijbels
Sander
Maxime
Viktor
Xander
Leander
Lander

beurtrol U11: /

Stef
Senne
Niels

Lars Gijbels
Sander
Maxime
Viktor
Xander
Leander
Lander

beurtrol U11: Lander

Stef
Senne
Niels

Lars Gijbels
Sander
Maxime
Viktor
Xander
Leander
Lander

beurtrol U11: Leander

Stef
Senne
Niels

Lars Gijbels
Sander
Maxime
Viktor
Xander
Leander
Lander

beurtrol U11: Xander V.
wedstrijd U11 op woensdag 26/09!

week 5
(24/09 - 30/09)
week 6
(01/10 - 07/10)
week 7
(08/10 - 14/10)
week 8
(15/10 - 21/10)
week 9
(22/10 - 28/10)

Jason
Simon
Niels

Lars Gijbels
Sander
Maxime
Viktor
Xander
Leander
Lander

beurtrol U11: Niels

Jason
Simon
Niels

Lars Gijbels
Sander
Maxime
Viktor
Xander
Leander
Lander

beurtrol U11: Maxime

Jason
Simon
Niels

Lars Gijbels
Sander
Maxime
Viktor
Xander
Leander
Lander

beurtrol U11: Sander U.

Jason
Simon
Niels

Lars Gijbels
Sander
Maxime
Viktor
Xander
Leander
Lander

beurtrol U11: Lars Gijbels

Jason
Simon
Niels

Lars Gijbels
Sander
Maxime
Viktor
Xander
Leander
Lander

beurtrol U11: Viktor V.

week 10
(29/10 - 05/11)
week 11
(6/11 - 12/11)
week 12
(13/11 - 19/11)
week 13
(20/11 - 26/11)
week 14
(27/11 - 02/12)

Sam
Mathias
Niels
Lars Gijbe
ls
Sander
Maxime
Viktor
Xander
Leander
Lander

beurtrol U11: Lander

Sam
Mathias
Niels

Lars Gijbels
Sander
Maxime
Viktor
Xander
Leander
Lander

beurtrol U11: Leander

Sam
Mathias

Niels
Lars Gijbels
Sander
Maxime
Viktor
Xander
Leander
Lander

beurtrol U11: Xander V.


Sam
Mathias
Niels

Lars Gijbels
Sander
Maxime
Viktor
Xander
Leander
Lander

U11 beurtrol: Maxime

Sam
Mathias
Niels

Lars Gijbels
Sander
Maxime
Viktor
Xander
Leander
Lander

U11 beurtrol: Viktor V.


 

Ploegindeling Trainer Giel


week 1 (27/08 - 02/09) week 2 (03/09 - 08-9/09) week 3 (10/09 - 16/09) week 4 (17/09 - 23/09)

Oskar
Rinus
Korneel
Vincent
Len
Talha
Matice
Sam
Mathias
Jason
Simon

beurtrol U11: /

Oskar
Rinus
Korneel
Vincent
Len
Talha
Matice
Sam
Mathias
Jason
Simon

beurtrol U11: Simon

Oskar
Rinus
Korneel
Vincent
Len
Talha
Matice
Sam
Mathias
Jason
Simon

beurtrol U11: Jason

Oskar
Rinus
Korneel
Vincent
Len
Talha
Matice
Sam
Mathias
Jason
Simon

beurtrol U11: Mathias
wedstrijd U11 op woensdag 26/09!

week 5 (24/09 - 30/09) week 6 (01/10 - 07/10) week 7 (08/10 - 14/10) week 8 (15/10 - 21/10) week 9 (22/10 - 28/10)

Oskar
Rinus
Korneel
Vincent
Len
Talha
Matice
Sam
Mathias
Stef
Senne

beurtrol U11: Sam

Oskar
Rinus
Korneel
Vincent
Len
Talha
Matice
Sam
Mathias
Stef
Senne

beurtrol U11: Matice

Oskar
Rinus
Korneel
Vincent
Len
Talha
Matice
Sam
Mathias
Stef
Senne

beurtrol U11: Talha

Oskar
Rinus
Korneel
Vincent
Len
Talha
Matice
Sam
Mathias
Stef
Senne

U11 beurtrol: Len

Oskar
Rinus
Korneel
Vincent
Len
Talha
Matice
Sam
Mathias
Stef
Senne

U11 beurtrol: Korneel

week 10 (29/10 - 05/11) week 11 (6/11 - 12/11) week 12 (13/11 - 19/11) week 13 (20/11 - 26/11) week 14 (27/11 - 02/12)

Oskar
Rinus
Korneel
Vincent
Len
Talha
Matice
Jason
Simon
Stef
Senne

beurtrol U11: Rinus

Oskar
Rinus
Korneel
Vincent
Len
Talha
Matice
Jason
Simon
Stef
Senne

beurtrol U11: Stef

Oskar
Rinus
Korneel
Vincent
Len
Talha
Matice
Jason
Simon
Stef
Senne

beurtrol U11: Vincent


Oskar
Rinus
Korneel
Vincent
Len
Talha
Matice
Jason
Simon
Stef
Senne

U11 beurtrol: Oscar

Oskar
Rinus
Korneel
Vincent
Len
Talha
Matice
Jason
Simon
Stef
Senne

U11 beurtrol: Senne