KSK Thor Hasselt, 
Meer dan een voetbalclub

U8

| 2018 - 2019 |


       

Agenda U8


 

Opleidersteam


 

Informatie


Socceronline U8   Olivier Jason   Trainingsdagen
Activiteiten   0488/49 53 46   maandag 18.15u - 19.45u
        donderdag 18u - 19.20u
Verdeling Hasselaar   Jonas Knuts    zaaltraining woensdag 18u15 - 19u45
 weekend 26&27 januari 2019
0472/41 71 30

 

 

 

Hieronder vinden jullie de ploegindelingen voor de eerste helft van het seizoen 2018/2019, opgedeeld in 3 periodes (periode 1: 27/08 - 23/09, periode 2: 24/09 - 28/10, periode 3: 29/10 - 02/12). Alle indelingen zijn samengesteld na overleg tussen trainers en coördinatoren!

                                            -  De wedstrijdindelingen zijn geldig voor de competitiewedstrijden in het weekend.
                                      -  Beker en/of vriendschappelijke wedstrijden worden apart doorgegeven door de trainers.
                                                                 -  De wedstrijdploegen blijven per periode hetzelfde.

Ploegindeling Trainer Jonas


week 1
(27/08 - 02/09)
week 2
(03/09 - 08-9/09)
week 3
(10/09 - 16/09)
week 4
(17/09 - 23/09)

Mats
Nyo
Lex
Ayman
Romaissae
Maxim
Sander

Mats
Nyo
Lex
Ayman
Romaissae
Maxim
Sander

Mats
Nyo
Lex
Ayman
Romaissae
Maxim
Sander

Mats
Nyo
Lex
Ayman
Romaissae
Maxim
Sander

week 5
(24/09 - 30/09)
week 6
(01/10 - 07/10)
week 7
(08/10 - 14/10)
week 8
(15/10 - 21/10)
week 9
(22/10 - 28/10)

Mats
Nyo
Lex
Andres
Niccolo
Stef
Toprak

Mats
Nyo
Lex
Andres
Niccolo
Stef
Toprak

Mats
Nyo
Lex
Andres
Niccolo
Stef
Toprak

Mats
Nyo
Lex
Andres
Niccolo
Stef
Toprak

Mats
Nyo
Lex
Andres
Niccolo
Stef
Toprak

week 10
(29/10 - 05/11)
week 11
(6/11 - 12/11)
week 12
(13/11 - 19/11)
week 13
(20/11 - 26/11)
week 14
(27/11 - 02/12)

Mats
Nyo
Lex
Stef
Toprak
Maxim
Sander

Mats
Nyo
Lex
Stef
Toprak
Maxim
Sander

Mats
Nyo
Lex
Stef
Toprak
Maxim
Sander


Mats
Nyo
Lex
Stef
Toprak
Maxim
Sander

Mats
Nyo
Lex
Stef
Toprak
Maxim
Sander



Ploegindeling Trainer Olivier


week 1
(27/08 - 02/09)
week 2
(03/09 - 08-9/09)
week 3
(10/09 - 16/09)
week 4
(17/09 - 23/09)

Jurre
Ruud
Juul
Andres
Niccolo
Stef
Toprak

Jurre
Ruud
Juul
Andres
Niccolo
Stef
Toprak

Jurre
Ruud
Juul
Andres
Niccolo
Stef
Toprak

Jurre
Ruud
Juul
Andres
Niccolo
Stef
Toprak


week 5
(24/09 - 30/09)
week 6
(01/10 - 07/10)
week 7
(08/10 - 14/10)
week 8
(15/10 - 21/10)
week 9
(22/10 - 28/10)

Jurre
Ruud
Juul
Ayman
Romaissae
Maxim
Sander

Jurre
Ruud
Juul
Ayman
Romaissae
Maxim
Sander

Jurre
Ruud
Juul
Ayman
Romaissae
Maxim
Sander

Jurre
Ruud
Juul
Ayman
Romaissae
Maxim
Sander

Jurre
Ruud
Juul
Ayman
Romaissae
Maxim
Sander

week 10
(29/10 - 05/11)
week 11
(6/11 - 12/11)
week 12
(13/11 - 19/11)
week 13
(20/11 - 26/11)
week 14
(27/11 - 02/12)

Jurre
Ruud
Juul
Andres
Niccolo
Ayman
Romaissae

Jurre
Ruud
Juul
Andres
Niccolo
Ayman
Romaissae

Jurre
Ruud
Juul
Andres
Niccolo
Ayman
Romaissae


Jurre
Ruud
Juul
Andres
Niccolo
Ayman
Romaissae

Jurre
Ruud
Juul
Andres
Niccolo
Ayman
Romaissae