KSK Thor Hasselt, 
Meer dan een voetbalclub

U9

| 2018 - 2019 |


       

Agenda U9


 

Opleidersteam


 

Informatie


Socceronline U9   Jo Nijs   Trainingsdagen
Activiteiten   0493/75 56 07   maandag 18.15u - 19.45u
        woensdag 18.15u - 19.40u
Verdeling Hasselaar    Davy Rennen  
 weekend 26&27 januari 2019   0477/51 08 26
   

 

 

Hieronder vinden jullie de ploegindelingen voor de eerste helft van het seizoen 2018/2019, opgedeeld in 3 periodes (periode 1: 27/08 - 23/09, periode 2: 24/09 - 28/10, periode 3: 29/10 - 02/12). Alle indelingen zijn samengesteld na overleg tussen trainers en coördinatoren.

-  De wedstrijdindelingen zijn geldig voor de competitiewedstrijden in het weekend. 
-  Beker en/of vriendschappelijke wedstrijden worden apart doorgegeven door de trainers.
-  De wedstrijdploegen blijven per periode hetzelfde.

Daarnaast kozen we ervoor om elk weekend een spelertje met de U10 Dries mee te sturen in plaats thuis te blijven.
Zo kan elk spelertje van de U9 ieder weekend voetballen. We gaan er vanuit dat dit zonder problemen verloopt.
Deze spelers volgen voor dat weekend gewoon de kalender van de U10 Dries.

Ploegindeling Trainer Jo


week 1
(27/08 - 02/09)
week 2
(03/09 - 08-9/09)
week 3
(10/09 - 16/09)
week 4
(17/09 - 23/09)

Arne
Ferre
Jiro
Tuur V.
Ilyas
Mathias T.
Rune
Tuur P.

Arne
Ferre
Jiro
Tuur V.
Ilyas
Mathias T.
Rune
Tuur P.

Arne
Ferre
Jiro
Tuur V.
Ilyas
Mathias T.
Rune
Tuur P.

Arne
Ferre
Jiro
Tuur V.
Ilyas
Mathias T.
Rune
Tuur P.

week 5
(24/09 - 30/09)
week 6
(01/10 - 07/10)
week 7
(08/10 - 14/10)
week 8
(15/10 - 21/10)
week 9
(22/10 - 28/10)

Arne
Ferre
Jiro
Tuur V.
Bern
Jef
Maxime
Senne

 Arne
Ferre
Jiro
Tuur V.
Bern
Jef
Maxime
Senne

Arne
Ferre
Jiro
Tuur V.
Bern
Jef
Maxime
Senne

Arne
Ferre
Jiro
Tuur V.
Bern
Jef
Maxime
Senne

Arne
Ferre
Jiro
Tuur V.
Bern
Jef
Maxime
Senne

week 10
(29/10 - 05/11)
week 11
(6/11 - 12/11)
week 12
(13/11 - 19/11)
week 13
(20/11 - 26/11)
week 14
(27/11 - 02/12)

Arne
Ferre
Jiro
Tuur V.
Bern
Ilyas
Maxime
Tuur P.

Arne
Ferre
Jiro
Tuur V.
Bern
Ilyas
Tuur P.
Alik
Eliano
Rust: Jiro

Arne
Ferre
Jiro
Tuur V.
Bern
Ilyas
Tuur P.
Alik
Eliano
Rust: Ferre


Arne
Ferre
Jiro
Tuur V.
Bern
Ilyas
Tuur P.
Alik
Eliano
Rust: Arne

Arne
Ferre
Jiro
Tuur V.
Bern
Ilyas
Tuur P.
Alik
Eliano
Rust: Tuur V.



Ploegindeling Trainer Davy


week 1
(27/08 - 02/09)
week 2
(03/09 - 08-9/09)
week 3
(10/09 - 16/09)
week 4
(17/09 - 23/09)

Ayano
Jules
Matthias A.
Thymen
Bern
Jef
Maxime
Senne

beurtrol U10 Dries: Storm

Ayano
Jules
Storm
Thymen
Bern
Jef
Maxime
Senne

beurtrol U10 Dries: Matthias A.

Ayano
Jules
Matthias A.
Storm
Thymen
Bern
Jef
Senne

beurtrol U10 Dries: Maxime

Ayano
Jules
Matthias A.
Storm
Thymen
Jef
Maxime
Senne
Bern

beurtrol U10 Dries: Bern

week 5
(24/09 - 30/09)
week 6
(01/10 - 07/10)
week 7
(08/10 - 14/10)
week 8
(15/10 - 21/10)
week 9
(22/10 - 28/10)

Ayano
Matthias A.
Storm
Thymen
Ilyas
Mathias T.
Tuur P.
Rune

beurtrol U10 Dries: Jules

Jules
Matthias A.
Storm
Thymen
Ilyas
Mathias T.
Tuur P.
Rune

beurtrol U10 Dries: Ayano

Ayano
Jules
Matthias A.
Storm
Thymen
Ilyas
Mathias T.
Rune

beurtrol U10 Dries: Tuur P.

Ayano
Jules
Matthias A.
Storm
Thymen
Mathias T.
Tuur P.
Rune

beurtrol U10 Dries: Ilyas

Ayano
Jules
Matthias A.
Storm
Thymen
Ilyas
Tuur P.
Rune

beurtrol U10 Dries: Mathias T.


week 10
(29/10 - 05/11)
week 11
(6/11 - 12/11)
week 12
(13/11 - 19/11)
week 13
(20/11 - 26/11)
week 14
(27/11 - 02/12)

Ayano
Jules
Matthias A.
Storm
Jef
Mathias T.
Senne
Rune

beurtrol U10 Dries: Thymen

Ayano
Jules
Matthias A.
Storm
Thymen
Mathias T.
Rune
Jef

beurtrol U10 Dries: Senne
rust: Maxime

Ayano
Jules
Matthias A.
Storm
Jef
Mathias T.
Maxime
Senne

beurtrol U10 Dries: Rune
rust: Thymen


Ayano
Jules
Matthias A.
Storm
Thymen
Jef
Mathias T.
Senne
Rune
Maxime


beurtrol U10 Dries: Jef
rust: Storm

Ayano
Jules
Matthias A.
Thymen
Storm
Mathias T.
Senne
Rune
Jef
Maxime

beurtrol U10 Dries: Mathias T.
rust: Matthias A.