KSK Thor Hasselt, 
Meer dan een voetbalclub

U11

| 2017 - 2018 |


       

Agenda U11


 

Opleidersteam


 

Informatie


Socceronline U11   Jannick Vanhentenrijk   Trainingsdagen september - december
Activiteiten   0479 71 32 70   dinsdag 18u15 - 19u45
        woensdag 18u15 - 19u45
23-24-25/03 - Verdeling Hasselaar   Werner Dirckx    
     0496 57 85 40   Trainingsdagen januari - mei
         maandag 18u15 - 19u45
   
   woensdag 18u15 - 19u45

 

 

Wedstrijdselecties


             

Oktober - December


           
weekend 14-15/10   weekend 21-22/10   weekend 28-29/10   weekend 04-05/11


Matis Berten
Alexander Wynants
Jasper Vandenbosch
Seth Nivelle (afhankelijk van blessure)
Maarten Cuppens
Cas Creemers
Hannes Croes
Luca Leurs
Matteo Walravens
Kobe Stas
Daan Ramaekers


  ​Matis Berten
(Alexander Wynants)
Hannes Croes
Matteo Breels (Keeper)
Jasper Vandenbosch
Tuur Theuwissen
Cas Creemers
Luca Leurs
Matteo Walravens
Daan Ramaekers
Maarten Cuppens


  vrij











  Jasper Vandenbosch
Kobe Stas
Hannes Croes
(Matteo Breels (Keeper))
Seth Nivelle
Tuur Theuwissen
Cas Creemers
Luca Leurs
Matteo Walravens
Daan Ramaekers
Maarten Cuppens

weekend 11-12/11   weekend 18-19/11   weekend 25-26/11   weekend 03-04/12


Matis Berten
Alexander Wynants
(Jasper Vandenbosch)
Matteo Breels (Keeper)
Seth Nivelle
Tuur Theuwissen
Hannes Croes
Matteo Walravens
Cas Creemers
(Kobe Stas)
Maarten Cuppens

  Matis Berten
Alexander Wynants
Jasper Vandenbosch
Matteo Breels (Keeper)
Seth Nivelle
Tuur Theuwissen
Cas Creemers
Luca Leurs
Matteo Walravens
Kobe Stas
Daan Ramaekers
  Matis Berten
Alexander Wynants
Jasper Vandenbosch
Seth Nivelle
Maarten Cuppens
Tuur Theuwissen
Hannes Croes
Matteo Breels (keeper)
Matteo Walravens
Kobe Stas
Daan Ramaekers
  Matis Berten
Alexander Wynants
Luca Leurs
Seth Nivelle
Maarten Cuppens
Tuur Theuwissen
Hannes Croes
Cas Creemers
Matteo Walravens
Kobe Stas
Daan Ramaekers
             

 

 

             

Afgelopen weken


           
weekend 02-03/09   weekend 09-10/09   weekend 16-17/09   weekend 23-24/09


Daan Ramaekers
Hannes Croes
Jasper Vandenbosch
Matteo Breels (Keeper)
Seth Nivelle
Tuur Theuwissen
Cas Creemers
Luca Leurs
Matteo Walravens
Kobe Stas
Maarten Cuppens


  ​vrij weekend











  Matis Berten
Alexander Wynants
Jasper Vandenbosch
Matteo Breels (Keeper)
Seth Nivelle
(Tuur Theuwissen)
Cas Creemers
Luca Leurs
Matteo Walravens
Kobe Stas
Maarten Cuppens

  Matis Berten
Alexander Wynants
Hannes Croes
Matteo Breels (Keeper)
Seth Nivelle
Tuur Theuwissen
Cas Creemers
Luca Leurs
Matteo Walravens
Daan Ramaekers
Maarten Cuppens

weekend 30/09-01/10   weekend 07-08/10  
 


Matis Berten
Alexander Wynants
Jasper Vandenbosch
Matteo Breels (Keeper)
Seth Nivelle
Tuur Theuwissen
Hannes Croes
Luca Leurs
Cas Creemers
Kobe Stas
Daan Ramaekers

  Matis Berten
Alexander Wynants
Jasper Vandenbosch
Matteo Breels (Keeper)
Maarten Cuppens
Tuur Theuwissen
Hannes Croes
Luca Leurs
Matteo Walravens
Kobe Stas
Daan Ramaekers